Automaniacy zauważyli niedawno na rynku produktów do pielęgnacji samochodów nową markę. Fireball na początku spowodowała niewielkie zaciekawienie, ale bardzo szybko wstępna reakcja przekształciła się w wielki entuzjazm. Produktów Fireball na rynku już teraz jest dużo, a cały czas pojawiają się nowe.

Warto zauważyć, że Fireball nie wprowadza wielkiej rewolucji do obecnych już na rynku produktów. Wiele z nowych propozycji jest podobna do znanych już rzeczy, chociaż In plus zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji powłoki ceramiczne Fireball. Co ciekawe, powłoki dostępne są tylko w sprzedaży hurtowej dla studiów detailingu i tuningu. Jest to linia produktów EXPERT. Zwykły śmiertelnik może kupić jedynie linię DETAILER, w której jest naklejka/hologram. Ma to sens w tym względzie, że nikt nie będzie się brał za produkty, z którymi by sobie nie poradził.

W chwili obecnej marka Fireball posiada w swojej ofercie pięć powłok ceramicznych:

1. Fireball Dok Do

2. Fireball Butterfly

3. Fireball Devil’s Blood

4. Fireball Aegis

I powłoka do felg aluminiowych Fireball Talon.

Wszystkie one charakteryzują się stosunkową łatwością nakładania, która nie jest na pewno najłatwiejsza w odniesieniu do najprzyjemniejszych w obsłudze produktów na rynku, ale w stosunku do nich mamy do czynienia z nieporównywalnie silniejszymi powłokami, które przetrwają dłużej. Powyższa lista jest ułożona według jakości, co oznacza, że Aegis jest najmniej trwała i zarazem najtańsza, a Dok Do jest droga, ale bardzo trwała.

Znajdujące się w ofercie firmy powłoki do nakładania ręcznego w warunkach domowych charakteryzują się umiarkowanymi cechami użytkowymi i chociaż zdecydowanie nie można im odmówić odpowiedniej jakości, są to typowe propozycje do wykorzystania samodzielnego po niskich kosztach. Powłoki oferowane profesjonalistom należą do zupełnie innej ligi, jeśli chodzi o ich trwałość oraz skuteczność.

Przy wyborze powłok oczywiście nie można kierować się tylko nazwami, ponieważ producenci mają to do siebie, że z oferowana kulą ognia mogą mieć wspólną tylko nazwę. Wszystko musi być sprawdzone w praktyce i produkty Fireball rzeczywiście sprawdzają się świetnie.

Warte uwagi

Ile kosztuje myjnia samochodowa?

Aby Twój samochód wyglądał jak najlepiej, warto regularnie go myć. Istnieje jednak wiele metod mycia samochodu, więc trzeba dokonać pewnego wyboru. Ile kosztuje myjnia samochodowa i jaką...