Zespół Top Gear wraca na tor

Udostępnij:

 

Paddy McGuinness, Freddie Flintoff i Chris Harris wyszli z zamknięcia, aby wznowić zdjęcia do kolejnej serii Top Gear.

Trio wzięło udział w pełnym wrażeń wyścigu samochodów elektrycznych wokół pustego ośrodka Alton Towers Resort w Staffordshire.

Musieli poruszać się Hondą e, Mini Electric i Vauxhallem Corsa-e po specjalnie skonstruowanym labiryncie Top Gear, który rozciągał się na 550-hektarowym parku rozrywki i znalazł się na trasie rollercoasterów takich jak Oblivion i Nemesis.

A Paddy wymyślił niezwykłą metodę, aby zapewnić, że trio zachowa społeczne wytyczne dotyczące dystansu, gdy nie byli w swoich pojazdach - dwumetrowy kij z czerwoną rękawicą bokserską na jednym końcu.

"Zawsze marzyłem o tym, żeby mieć park rozrywki tylko dla siebie na cały dzień, chociaż to niekoniecznie są okoliczności, które bym wybrał" - powiedział Paddy.

"Ale nie ma co narzekać, fajnie jest się zebrać z powrotem razem po zamknięciu i jesteśmy gotowi do działania - oczywiście zawsze w odległości dwóch metrów od siebie!".

Po sukcesie dwóch pierwszych serii z nowym składem, kolejna seria Top Gear zostanie przeniesiona do BBC One i zadebiutuje na tym kanale jeszcze w tym roku.

Clare Pizey, producent wykonawczy Top Gear dodała: "Jesteśmy tak zadowoleni, że możemy znów zacząć kręcić, a opuszczony park rozrywki to świetne miejsce na początek.

"Jeśli to, co nakręciliśmy do tej pory, jest czymś, co może się podobać, to dystans społeczny nie przeszkodzi Paddy'emu, Freddy'emu i Chrisowi w świetnej zabawie i spowodowaniu chaosu po drodze".

Więcej na: http://centrumfelg.pl

Redakcja "Polskie Szkoły Jazdy".

- polskieszkolyjazdy.pl