Najczęstsze samochody na profilach randkowych

Udostępnij:

Badanie przeprowadzone na 5,000 profilach randkowych online ujawniło, który producent samochodów jest numerem 1 na zdjęciach w profilach randkowych.

Najważniejszą wiadomością jest to, że Vauxhall pokonał BMW i Audi jako markę samochodową wybieraną zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Jednakże, zamiast zachęcać kogoś do przesunięcia w prawo, użycie samochodu na zdjęciu profilowym może mieć odwrotny skutek - ponad trzy czwarte ankietowanych stwierdziło, że nie byliby zainteresowani kimś, kto to zrobił.

Mimo to 80% mężczyzn rozważa użycie swojego samochodu na zdjęciu profilowym, ale tylko jedna na 100 kobiet twierdzi, że byłaby bardziej atrakcyjna, gdyby to zrobiła.

Jeśli chodzi o kolor samochodu, to według badań przeprowadzonych dla wiodącego brytyjskiego supermarketu samochodowego Motorpoint, czarny był zdecydowanie najpopularniejszym wyborem na aplikacjach takich jak Tinder, a zaraz po nim biały.

bmw

Pomimo Vauxhall na szczycie listy przebojów, niemieccy producenci zdominowali Top 10 z Audi, BMW, Mercedes-Benz i Volkswagenem, jeśli chodzi o wiarę, że te marki doprowadzą ich do bratniej duszy.

Badanie wykazało również, że 4% osób byłoby skłonnych wynająć samochód tylko po to, aby zamieścić imponujące zdjęcie profilowe, przy czym najbardziej skłonni do tego byliby romantycy w wieku powyżej 55 lat.

Osoby zajmujące się sprzedażą są najbardziej skłonne do używania swojego samochodu jako sposobu na przyciągnięcie partnera, a na drugim miejscu plasują się studenci.

Jeśli chodzi o używanie samochodu jako rekwizytu, najpopularniejszymi metodami było posiadanie samochodu w tle, a także opieranie się o niego i stanie przed nim.

"To interesujące, jak wiele osób wykorzystuje swój samochód, aby zaimponować potencjalnemu partnerowi" - powiedziała Alison Weatherley z Motorpoint.

Więcej informacji na: http://autodetailing.edu.pl

Redakcja "Polskie Szkoły Jazdy".

- polskieszkolyjazdy.pl

Warte uwagi

Jak samodzielnie wypolerować reflektory

Jak samodzielnie wypolerować reflektory Z czasem reflektory samochodowe zaczynają świecić mniej jasno, szkło staje się mętne, a światło ulega rozproszeniu. Jeśli optyka jest używana...