Fireball okazał się jednym z najciekawszych debiutów na polskim rynku chemii samochodowej. Z miejsca firma zdobyła sobie masę oddanych użytkowników.

Marka Fireball przeznaczona jest przede wszystkim dla wymagających klientów, w tym oczywiście dla specjalistów zajmujących się detailingiem zawodowo. Przesadą byłoby jeszcze stwierdzenie, że Fireball już dzisiaj wyznacza trendy światowego detailingu, ale z cąłą pewnością jest to firma innowacyjna oferująca produkty warte uwagi. Są one szczegółowo testowane i i produkuje się je tylko z najstaranniej dobranych składników. Asortyment firmy jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi powłoki ochronne, profesjonalne kosmetyki do czyszczenia i konserwacji samochodu na co dzień i w procesach detailingu, jak również produkty regeneracyjne wypróbowane przez niezliczone rzesze kierowców na całym świecie.

Fireball Premium Active Snow Foam

Fireball Premium Active Snow Foam jest aktywna pianą o wysokiej koncentracji i dobrych właściwościach domywających. Tworzona przez niegęsta piana przylega do powierzchni czyszczonych i rozpuszcza zanieczyszczenia nie wchodząc w reakcje z powłokami czy woskami. Jej pH jest naturalne, a idealny stosunek do wody to 1:20. Pojemność opakowania to aż 4 litry, co przy zalecanym rozcieńczeniu daje bardzo duże ilości środka myjącego.

Stosowanie produktu jest bardzo proste. Powinno to być przygotowanie do wykorzystania standardowych szamponów marki Fireball. Na początek produkt powinien zostać rozcieńczony w proporcjach 1:18-1:22, co zapewnia optymalny skład piany. Piana Fireball Premium Active Snow Foam powinna zostać wytworzona za pomocą pianownicy, po czym należy odczekać kilka minut, by mogła ona wyschnąć na czyszczonej powierzchni. Wszystkie zanieczyszczenia są wchłaniane przez pianę, dzięki czemu wystarczy potem tylko spłukać ją silnym s strumieniem wody. Zabieg nie powinien być wykonywany w pełnym słońcu.

Redakcja "Polskie Szkoły Jazdy".

- polskieszkolyjazdy.pl

Warte uwagi

Jaki olej samochodowy wybrać: mineralny czy...

Jaki olej samochodowy wybrać: mineralny czy syntetyczny? Różnice Długa żywotność i wysokie właściwości termiczne to główne różnice pomiędzy syntetycznymi i mineralnymi środkami...