Otwarcie Centrum Doświadczeń z Pojazdami Elektrycznymi

Udostępnij:

Pierwszy w Wielkiej Brytanii wielomarkowy salon pojazdów elektrycznych zostanie otwarty w centre:mk w Milton Keynes 22 lipca.

Zarządzany przez Chargemaster, największego w Wielkiej Brytanii producenta i operatora punktów ładowania elektrycznego, i finansowany przez program Milton Keynes' Go Ultra Low City, EVEC został utworzony w celu zwiększenia liczby sprzedanych pojazdów elektrycznych w okolicy.

Centrum Doświadczania Pojazdów Elektrycznych (EVEC) pomoże poinformować mieszkańców miasta i gości o korzyściach płynących z posiadania pojazdów elektrycznych w miłej atmosferze.

Celem Milton Keynes jest, aby do 2021 roku 23% wszystkich nowych samochodów zarejestrowanych w mieście było pojazdami elektrycznymi.

Partnerzy-założyciele: BMW i, Kia, Mitsubishi, Nissan, Renault i Volkswagen zaprezentują gamę obecnie produkowanych pojazdów elektrycznych.

elektryczny samochód

"Otwarcie Electric Vehicle Experience Centre 22 lipca będzie przełomowym dniem, nie tylko dla sektora pojazdów elektrycznych, ale także dla mieszkańców Milton Keynes" - powiedział David Martell z Chargemaster.

"Stając się pierwszym w Wielkiej Brytanii wielomarkowym salonem EV, będzie on stanowił miejsce docelowe dla odwiedzających, aby podjąć świadomą decyzję o posiadaniu EV, bez presji związanej z koniecznością podjęcia natychmiastowej decyzji o zakupie".

"Cieszymy się, że otrzymaliśmy wsparcie od sześciu kluczowych producentów pojazdów elektrycznych jako partnerów założycieli EVEC.

"Mamy nadzieję, że ta platforma zmieni sposób, w jaki pojazdy elektryczne są sprzedawane w miastach i jesteśmy dumni, że współpracujemy z Milton Keynes i Go Ultra Low, aby dostarczyć to społeczeństwu".

Warte uwagi

Korekta lakieru dla całkiem nowego Forda Focus...

Ford Focus RS został po raz pierwszy uruchomiony w 2002 roku, ale nadal jest tylko w 3 generacji. Jednak ta 3. generacja ma jedną lub dwie dodatkowe sztuczki w rękawie, które zachwycą nawet...